Tenis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis

Sve o tenisu!
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KAKO SE REGISTROVATI?

Ići dole 
AutorPoruka
Jelen@96
Moderator
Moderator
Jelen@96


Ženski
Broj poruka : 213
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Posao/hobi : Surf netom,treniram odbojku
Humor : Zasto Plavusa puzi u marketu?Zato sto trazi niske cene!
Datum upisa : 11.01.2008

KAKO SE REGISTROVATI? Empty
PočaljiNaslov: KAKO SE REGISTROVATI?   KAKO SE REGISTROVATI? Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 3:48 pm

Vrlo prosto!
Idete na register,zatim procitate pravila i ako se slazete sa pravilima idete na "Slazem se sa pravilima i ja sam stariji-ja od 13 godina ili imam tacno 13 godina(nemorate da imate 13 godina mozete da budete i mladji)A,ako se ne slazete idete na"Ne slazem se sa uslovima"i onda idete.A,ako se slazete onda popunite odgovarajuca polja i idete na posalji.Ako ima neki problem ili nesto nije dibro upisano,to ce vam prijaviti.Ako je sve u redu pisce vam "Vaš nalog je kreiran. Ipak, ovaj forum zahteva aktivaciju naloga. Ključ za aktivaciju je poslat na email adresu koju ste uneli prilikom registracije"
Onda u mail-u koj vam je poslat imte link za aktivaciju,tu kliknete i racun vam je aktiviran.Zatim se logirate tako sto idete na log in i onda upisete korisnicko ime i pasvord koje ste upisali prilikom registracije.
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenaa96.piczo.co.yu
 
KAKO SE REGISTROVATI?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tenis :: Forum :: Guest room-
Skoči na: